KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11986086
nr 1198 6086
signerad Börtner, landskapsmotiv. Olja på duk, 65x81
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 20:59:44
150 kr